مزایده املاک شرکت

۱۵:۵۵ یکشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۲۷

نحوه و شرایط شرکت در مزایده:

1- تهیه پاکت الف و ب با مراجعه به واحد املاک شرکت واقع در تهران، خیابان ولیعصر(عج)، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 38، طبقه‌ی همکف

2- واریز سپرده نقدی به صورت فیش بانکی برای ملک مذکور به شماره حساب 8979000078 نزد بانک ملت، شعبه سازمان گسترش، کد 1265607، به نام شرکت سرمایه گذاری عمران پارس آینده

3-متقاضی باید اصل فیش واریزی سپرده به همراه مدارک شناسایی اشخاص حقیقی و حقوقی را در پاکت الف و فرم پیشنهاد قیمت تکمیل  شده در مزایده را در پاکت ب به صورت سربسته و لاک و مهر شده حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه  مورخ 29/09/1401 به نشانی: خیابان ولیعصر، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 38، طبقه‌ی همکف، واحد املاک تحویل و رسید دریافت نمایند.

4- املاک مورد مزایده به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش خواهند رسید .

5_شرکت بنا به تشخیص خود در رد یا قبول پیشنهادات مخیّر است و شرکت کننده در مزایده حق هرگونه اعتراضی را ندارد.

6- پاکت درتاریخ 30/09/1401 راس ساعت 10:00 در محل فوق‌الذکر بازگشایی و نتایج حداکثر 2 روز کاری بعد به برنده اعلام خواهد شد.

7- پس از برنده شدن در مزایده، مبالغ به شرح ذیل می بایست واریز گردد:

1-7- مبلغ 70% قیمت ملک همزمان با امضای قرارداد

2-7-مبلغ 20% قیمت ملک در هنگام تحویل ملک

3-7-مبلغ 10% قیمت ملک در هنگام انتقال سند

8- هزینه های کارشناسی از ملک و درج آگهی روزنامه بر عهده برنده مزایده و هزینه نقل و انتقال در دفترخانه بر عهده طرفین می باشد.

9- سپرده شرکت در مزایده افرادی که پس از برنده شدن انصراف دهند به نفع شرکت ضبط خواهد شد.

10-در صورت صلاحدید شرکت، پس از انصراف نفر اول، نفر دوم به عنوان برنده مزایده اعلام خواهد شد. بنابراین سپرده نفر دوم حداکثر تا یک ماه پس از اعلام برنده شدن نفر اول، نزد شرکت باقی خواهد ماند. ضمناً در صورت برنده شدن و انصراف نفر دوم سپرده ایشان نیز ضبط خواهد شد.

11- سپرده سایر افرادی که در مزایده برنده نشوند حداکثر تا یک ماه بعد از بازگشایی به شماره حساب اعلام شده توسط آن ها در فرم شرکت درمزایده واریز خواهد شد.

12-به پیشنهادات مخدوش، مبهم و یا کمتر از قیمت پایه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

13-متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس88650391 حاصل نمایند.

مطالب مرتبط

بازدید قائم مقام محترم رئیس سازمان در امور اقتصادی و رئیس امور مجامع شرکتهای وابسته و رئیس اعضای هیات امنای صندوق بازنشستگی کارکنان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از شرکت سرمایه گذاری عمران پارس آینده

مزایده املاک شرکت

برگزاری جلسه هیئت مدیره مورخ دوازدهم دی ماه

برگزاری جلسه هیئت مدیره مورخ هجدهم دی ماه

برگزاری جلسه هیئت مدیره مورخ سوم بهمن ماه سال جاری

معارفه جناب آقای سید محمد مهدی بنی هاشمی به سمت معاون مالی و اداری شرکت